"Skosztujcie i zobaczcie, że dobry jest Pan: Błogosławiony człowiek, który u niego szuka schronienia!"

Ps.34:9
Kościół Zielonoświątkowy

Spotkanie z Bogiem,
spotkanie z ludźmi...

Nabożeństwo niedzielne
NIEDZIELA
godz. 11:00
NABOŻEŃSTWO GŁÓWNE
Nabożeństwo niedzielne
ŚRODA
godz. 18:00
SPOTKANIE MODLITEWNE
Nabożeństwo niedzielne
SOBOTA
godz. 15:00

SPOTKANIE MŁODZIEŻY

Nasz Kościół to budowanie relacji, wzajemne wsparcie, pomoc i troska. To przeżywanie razem życia i fascynująca podróż w kierunku Boga. Zapraszamy do radosnego i spontanicznego oddawania chwały Bogu na naszych spotkaniach.

Wiara
Wiara
Nadzieja
Nadzieja
Miłość
Miłość
Biblia
Biblia
Kazania
Kazania
Spotkanie w Kościele Zielonoświątkowym Betezda

Spotykamy się na Prawobrzeżu przy ul. Goleniowskiej 27

(Szczecin Dąbie)
Kościół Zielonoświątkowy w Szczecinie
KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy wspólnotą, która pragnie służyć Bogu i Tobie...

Jesteśmy chrześcijanami. Nasza społeczność jest częścią Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce. Dlaczego „Betezda”? Te hebrajskie słowo tłumaczone jest jako „dom łaski”. I takim domem, pełnym Bożej łaski, otwartości i życia, chcemy być dla każdego. Także dla Ciebie.

Wierzymy w Ojca i Syna, i Ducha Świętego, podkreślając prawdę o zesłaniu Ducha Świętego - Pocieszyciela w dniu Zielonych Świąt. Wierzymy, że napełnia On swoją mocą, uzdalnia i obdarza darami każdego, kto wierzy w Pana Jezusa Chrystusa jako swojego osobistego Zbawiciela, i przyjmuje Go przez wiarę.

DOŁĄCZ DO NAS!

Przyjdź na spotkanie. Czekamy na Ciebie!

Modlitwa
Bóg
Przyjaciele
Nasze nabożeństwo:

Bądźmy razem już w najbliższą niedzielę
o godz. 11:00

Rodzina
Dzieci
Młodzież

Informator zboru "Betezda" Listopad 2022 r.:

K O M U N I K A T Y     I     O G Ł O S Z E N I A

 • Nabożeństwa: Niedziela godz. 11:00

 • Spotkania modlitewne - Środa godz. 18:00, odbywają się w siedzibie zboru, ul. Goleniowska 27. Dla chętnych do dołączenia się na platformie internetowej Jitsi Meet, link zostanie wysłany SMS-em. Zapraszamy.

  Potrzeby modlitewne:

  Módlmy się o naszą służbę tu, gdzie Bóg nas postawił, o nasze uświęcenie i działanie Ducha Świętego w naszym życiu. Dziękujmy za Zbawiciela, za przemianę życia, za życie z Nim w służbie innym, za możliwości i wyzwania, za zbawienie naszych rodzin. Dziękczynienie za: kolejny błogosławiony i ciekawy Szczeciński Tydzień Reformacji, a w nim wspólne nabożeństwo i koncert, nasze zborowe Święto Dziękczynienia, kolejnego potomka w drodze (Kierykowie), dobre wyniki Kasi K., kolejna edycja kursu Alpha dla małżeństw, spotkania mężczyzn, możliwość wynajmu niezależnego lokalu na potrzeby zboru, nasze wspólne nabożeństwa i ich streaming, młodych ludzi w służbie, nowych członków w naszej społeczności, nauczanie dzieci i młodzieży. Dziękczynienie za: służbę ChSA, służbę Gedeonitów, służbę wśród małżeństw SwM. Módlmy się o zakończenie działań wojennych na Ukrainie, o pokój i zabezpieczenie dla uchodźców, o ochronę wierzących zostających na Ukrainie.  Módlmy się o: rozpoczęty rok akademicki, całkowity powrót do zdrowia: Basi Ch., Kasi K., Mieczysława Cz., Kazimierza i Lusi S., zdrowie Damiana i Sylwka K., przywódców naszego kościoła i naszego kraju, o pokój na świecie, o prześladowanych chrześcijan, o problemy migracyjne, o niezbawione osoby w naszych rodzinach. Potrzeby zdrowotne: dzieci Gabrysi, Eryka R., Stanisław P., Edward K. – stwardnienie rozsiane, pastor Roy S. – Parkinson, Romuald i Janina Z., Krystyna P., Elżbiety M., Genowefy S., Maria K. Módlmy się o pozostałe potrzeby: jedność w małżeństwach, nasi seniorzy, Teresa M. i Ewa K. – opieka nad rodzicami, Gabrysia P. – rozpoczęcie nowego etapu życia w Poznaniu,  Monika i Adam B. – Boże prowadzenie, Paweł M. - praca za granicą, Kamil R. – bezpieczeństwo w pracy na morzu. Módlmy się o: pracę wśród studentów (ChSA) – Kornelia i Maciej K., szczeciński obóz Gedeonitów – Ireneusz S., Kościół Uliczny Zdroje, działania misyjne Misji Podziel się Sercem, SwM – weekend dla małżeństw i plany na przyszłość.

 • Spotkania Młodzieży – sobota godz. 15:00

 • 06.11.2022r. (niedziela) – Nabożeństwo połączone z Wieczerzą Pańską.

 • 13.11.2022r. (niedziela) – Podczas nabożeństwa kazanie wygłosi pastor Daniel Kowaliński ze Społeczności Chrześcijańskiej Kościoła Zielonoświątkowego w Kamieniu Pomorskim.

 • 18 – 20.11.2022r. – Odbędzie się kolejny weekend Spo tkania w Małżeństwie (SwM) w Łagowie koło Świebodzina. Mamy wolne miejsca, serdecznie zapraszamy - więcej informacji na stronie swm.org.pl
 • 26.11.2022r. (sobota) godz. 9:00 – kolejne spotkanie mężczyzn. Informacje u Janusza Dymszy.

 • Chrześcijańskie Stowarzyszenie Akademickie. Dla chętnych do wsparcia ChSA zamieszczamy numer konta:42 1050 1214 1000 0007 0162 2953 ING Bank Śląski VII O/Katowice. Aby otrzymać zwrot z podatku, w rubryce  tytułem proszę wpisać "darowizna na działalność statutową ChSA".

 • Uchodźcy – na potrzeby wsparcia uchodźców, obecnie głównie z Ukrainy, otworzyliśmy konto bankowe. Wszystkich chętnych zapraszamy do wpłacania darowizn na poniższy nr konta z dopiskiem: „darowizna na cele kultu religijnego – uchodźcy”. PKO BP S.A. III O/Szczecin 47 1020 4812 0000 0102 0214 7726

 • Dla osób, które są zdecydowane do wpłacania darowizn podajemy numer konta zboru: PKO BP S.A. III O/Szczecin  14 1020 4812 0000 0102 0047 4585. Na wypełnianym druku wpłaty musi pojawić się w rubryce tytułem: darowizna na cele kultu religijnego. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

Urodziny w listopadzie obchodzą:

04.11. – Lucyna M.
06.11. – Zuzanna Ż.
07.11. – Hanna M.
10.11. – Bogusław L.
22.11. – Henryk K.
23.11. – Barbara Ż.
28.11. – Genowefa S.

„Nie bój się, sługo mój(…) - mówi Pan – bo Ja jestem z tobą…” Księga Jeremiasza 46, 28

Zapraszamy na Kurs Małżeński Alpha!

  

Modlitwa do Boga

" Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny. "

- Ernest Hemingway
Krzyż

Betezda

Kościół Zielonoświątkowy

Zbór "Betezda" w Szczecinie

NABOŻEŃSTWA:
ul. Goleniowska 27
70-840 Szczecin

KONTAKT DO ZBORU:
ul. Kostki Napierskiego 15A/3
70-786 Szczecin

tel/fax

+48 91 464 02 00

Konto Zboru:

PKO BP III O/ SZCZECIN
14 1020 4812 0000 0102 0047 4585
Bądź z nami:

Copyright © 2021 www.betezda.org.pl.
Produkcja www.FabrykaStron.eu Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.